Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
–
my-PV AC-THOR Power Manager
- Art. Nr.: 3325
| Type verwarmingssysteem: | Heater |
|---|---|
| Verwarmingscapaciteit: | 3 (+3) kW |
| Afmetingen: | 135 x 65 x 210 in mm (L x B x H) |
| Garantie: | 2 Jaar |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "5e3e8115dcaf51b2a8ac255fbdd2d448",
"item_brand": "",
"item_name": "my-PV AC-THOR Power Manager",
"item_id": "3325",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "MYPV",
"item_category2": "Verwarmingssystemen",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "5e3e8115dcaf51b2a8ac255fbdd2d448"
}
}
my-PV AC-THOR 9s Power Manager 9 kW
- Art. Nr.: 4109
| Type verwarmingssysteem: | Heater |
|---|---|
| Verwarmingscapaciteit: | 3 x 3 kW |
| Afmetingen: | 135 x 65 x 195 in mm (L x B x H) |
| Garantie: | 2 Jaar |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "79f8c24ee1fd58edb3a7794c33d99cb4",
"item_brand": "",
"item_name": "my-PV AC-THOR 9s Power Manager 9 kW",
"item_id": "4109",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "MYPV",
"item_category2": "Verwarmingssystemen",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "79f8c24ee1fd58edb3a7794c33d99cb4"
}
}
my-PV Hea-Thor 9,0 kW
- Art. Nr.: 13418
| Type verwarmingssysteem: | Heater |
|---|---|
| Verwarmingscapaciteit: | 9,0 kW kW |
| Afmetingen: | 865 x 117 x 133 in mm (L x B x H) |
| Garantie: | 2 Jaar |
| Vraag naar elektriciteit: | 9 kW |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7c88a36040df5545b8a749dae7867464",
"item_brand": "",
"item_name": "my-PV Hea-Thor 9,0 kW",
"item_id": "13418",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "MYPV",
"item_category2": "Verwarmingssystemen",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7c88a36040df5545b8a749dae7867464"
}
}
mijn-PV SOL-THOR
- Art. Nr.: 11993
| Type verwarmingssysteem: | Heater |
|---|---|
| Afmetingen: | 248,5 x 116,2 x 167,4 in mm (L x B x H) |
| Garantie: | 2 Jaar |
| Vraag naar elektriciteit: | 3,6 kW |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "89e4065862ae565a905fb082a52b0687",
"item_brand": "",
"item_name": "mijn-PV SOL-THOR",
"item_id": "11993",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "MYPV",
"item_category2": "Verwarmingssystemen",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "89e4065862ae565a905fb082a52b0687"
}
}
my-PV Hea-Thor 3,5 kW
- Fabrikanttype: 21-0300
- Art. Nr.: 13417
| Type verwarmingssysteem: | Heater |
|---|---|
| Verwarmingscapaciteit: | 3,5 kW |
| Afmetingen: | 580 x 117 x 133 in mm (L x B x H) |
| Garantie: | 2 Jaar |
| Vraag naar elektriciteit: | max. 3,5 kW |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b94dfde05ef1505aac57a6b5ce60d807",
"item_brand": "",
"item_name": "my-PV Hea-Thor 3,5 kW",
"item_id": "13417",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "MYPV",
"item_category2": "Verwarmingssystemen",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b94dfde05ef1505aac57a6b5ce60d807"
}
}
my-PV AC ELWA 2
- Art. Nr.: 9012
| Type verwarmingssysteem: | Heater |
|---|---|
| Verwarmingscapaciteit: | 3,5 kW |
| Afmetingen: | 560 x 133 x 117 in mm (L x B x H) |
| Garantie: | 2 Jaar |
| Vraag naar elektriciteit: | 3,5 kW |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "c2a86efe4542557485d71512b970f3ac",
"item_brand": "",
"item_name": "my-PV AC ELWA 2",
"item_id": "9012",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "MYPV",
"item_category2": "Verwarmingssystemen",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c2a86efe4542557485d71512b970f3ac"
}
}
my-PV, AC-THOR, temperatuursensor
- Art. Nr.: 3484
| Type verwarmingssysteem: | Accessoires |
|---|---|
| Afmetingen: | 5000 x 6 x 6 in mm (L x B x H) |
| Garantie: | 2 Jaar |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "78b3256399cb55d3a7382577939f1066",
"item_brand": "",
"item_name": "my-PV, AC-THOR, temperatuursensor",
"item_id": "3484",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "MYPV",
"item_category2": "Verwarmingssystemen",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "78b3256399cb55d3a7382577939f1066"
}
}
my-PV verwarmingselement 9 kW voor AC-THOR 9s
- Art. Nr.: 4401
| Type verwarmingssysteem: | Accessoires, Heater |
|---|---|
| Verwarmingscapaciteit: | 9 kW |
| Afmetingen: | 873 x 88 x 88 in mm (L x B x H) |
| Garantie: | 2 Jaar |
| Vraag naar elektriciteit: | 9 kW |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "95c18796166f5a9bbf8801b2971f421f",
"item_brand": "",
"item_name": "my-PV verwarmingselement 9 kW voor AC-THOR 9s",
"item_id": "4401",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "MYPV",
"item_category2": "Verwarmingssystemen",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "95c18796166f5a9bbf8801b2971f421f"
}
}
my-PV Wifi-meter
- Art. Nr.: 7705
| Type verwarmingssysteem: | Accessoires |
|---|---|
| Afmetingen: | 26,5 x 41 x 24 in mm (L x B x H) |
| Garantie: | 2 Jaar |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b44e2914730e5159a6fdf0f8d745d7cb",
"item_brand": "",
"item_name": "my-PV Wifi-meter",
"item_id": "7705",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "MYPV",
"item_category2": "Verwarmingssystemen",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b44e2914730e5159a6fdf0f8d745d7cb"
}
}
my-PV Verwarmingselement 3 kW voor AC-THOR
- Art. Nr.: 4473
| Type verwarmingssysteem: | Accessoires, Heater |
|---|---|
| Verwarmingscapaciteit: | 3 kW |
| Afmetingen: | 518 x 88 x 88 in mm (L x B x H) |
| Garantie: | 2 Jaar |
| Vraag naar elektriciteit: | 3 kW |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "bc764488b1915236977d4d8f6a06510e",
"item_brand": "",
"item_name": "my-PV Verwarmingselement 3 kW voor AC-THOR",
"item_id": "4473",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "MYPV",
"item_category2": "Verwarmingssystemen",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "bc764488b1915236977d4d8f6a06510e"
}
}
my-PV digitale meter P1 interface
- Art. Nr.: 13795
| Type verwarmingssysteem: | Accessoires |
|---|---|
| Afmetingen: | 140 x 85 x 120 in mm (L x B x H) |
| Garantie: | 1 Jaar |
vanaf 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "cf7ce37d26745ee58daef1dd58e35936",
"item_brand": "",
"item_name": "my-PV digitale meter P1 interface",
"item_id": "13795",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "MYPV",
"item_category2": "Verwarmingssystemen",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "cf7ce37d26745ee58daef1dd58e35936"
}
}
Praetner stokschroef M10, 200mm
- Art. Nr.: 12179
| Soort dak: | Gegolfd ijzer, Vezelcement golfplaten |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "9166e1c386ed58e5a2b29b7917a75b90",
"item_brand": "",
"item_name": "Praetner stokschroef M10, 200mm",
"item_id": "12179",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Praetner",
"item_category2": "Onderconstructie",
"extra": {
"minPurchase": "30",
"shopware_id": "9166e1c386ed58e5a2b29b7917a75b90"
}
}







