Sungrow SG125CX-P2-V21
Fabrikanttype: SG125CX-P2-V21
Fabrikant art. nr.: ASG02271
Art. Nr.: 14611
Stuks per verpakkingseenheid:
  • 1 per doos
  • 1 per pallet
  • 104 per container
Fasen: 3
Type omvormer: PV omvormer, Project omvormer
MPP-Tracker: 12
AC-stroom: 125 kW
Garantie: 5 Jaar
Communicatie: RS485, WiFi und Ethernet optional
Spanningsbereik: 180-1100 Volt
Prijzen zijn alleen zichtbaar voor zakelijke klanten na succesvolle registratie.
Productnummer: 14611
Productnummer: 14611
Beschrijving
Sungrow SG125CX - P2 - V21 de perfecte omvormer voor jouw project
De CX-P2 serie is niet compatibel met de EyeM4-dongle.
Compatibel met de Sungrow optimizers.
Garantieverlengingen met de volgende gegevens:
          Bedrijfsgegevens (adres, btw-nummer en contactpersoon)
          Type omvormer
          Serienummer van de omvormer
          Duur van de garantieverlenging
Direct aanvragen via servicecommercialdistribution@sungrow-emea.com.
Voor RSE is momenteel nog de Com100E datalogger nodig.
Productvoordelen
  • Gecertificeerd volgens zowel VDE-AR-N 4105 als 4110/4120 (zie download gedeelte)
  • Status LED
  • Ingangsspanningsbereik van 180-1100 V
  • Hoog rendement tot 98,5 %
  • Temperatuurgestuurde intelligente luchtkoeling
  • DC-overspanningsbeveiliging type 1 + 2
  • AC-overspanningsbeveiliging type 2
  • Foutboogbeveiliging (AFCI)
  • Met geïntegreerde koppelingsschakelaar
Producteigenschappen
  • Vermogen 125 kVA, 3-fasen
  • 12 MPP-trackers 180 - 1100 V
  • 2 MC4-Evo2 ingangen (max. 6 mm²) per MPPT
  • 1 x RS485
  • Communicatie & monitoring via optionele Sungrow WiNet-S Communication Dongle of COM100E
  • Afmetingen: 1020 x 795 x 360 mm
  • Beschermingsklasse: IP66
  • Geluidsemissie: 73 dB(A)
  • Gewicht: 87 kg
  • Bijpassende accessoires
    • Stäubli MC4-EVO 2 connector 4,0 - 6,0 mm², Da 6,4 - 8,4 mm
      • Fabrikanttype: PV-KBT4-EVO 2/6II-UR
      • Art. Nr.: 8926
    • Stäubli MC4-EVO 2 connector 4,0 - 6,0 mm², Da 4,7 - 6,4 mm