Batterijopslag bedrijven
SolarEdge CSS-OD 197 kWh/100 kW
- Art. Nr.: 14834
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Outdoor |
| Bruikbare capaciteit: | 187,15 kWh |
| Vermogen: | 100 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Laadvermogen: | 100 kW |
| Ontlaadvermogen: | 100 kW |
| Communicatie: | CAN/RS485 |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | All-in-One |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "03d0ac3d84ac5b518a37a6c5b52ae769",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge CSS-OD 197 kWh/100 kW",
"item_id": "14834",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "702fff8c853d5f939e2e3b6c61e473fb",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "03d0ac3d84ac5b518a37a6c5b52ae769"
}
}
Dyness Stack 100 - 71,68 kWh
- Art. Nr.: 14296
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Indoor |
| Bruikbare capaciteit: | 68,09 kWh |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | CAN/RS485 |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | Modulair zonder omvormer |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "0fa8900f194454e8a53360abe1d4ae91",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Stack 100 - 71,68 kWh",
"item_id": "14296",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "702fff8c853d5f939e2e3b6c61e473fb",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "Dyness",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "0fa8900f194454e8a53360abe1d4ae91"
}
}
Sungrow PowerStack ST255CS-2H
- Fabrikanttype: ST255CS-2H-V1631
- Art. Nr.: 15106
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Outdoor |
| Bruikbare capaciteit: | 255 kWh |
| Vermogen: | 125 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Laadvermogen: | 125 kW |
| Ontlaadvermogen: | 125 kW |
| Communicatie: | Ethernet |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | All-in-One |
vanaf 13.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "15d8506e768d5096bd40f7654721ccfb",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow PowerStack ST255CS-2H",
"item_id": "15106",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "702fff8c853d5f939e2e3b6c61e473fb",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "15d8506e768d5096bd40f7654721ccfb"
}
}
GoodWe BAT60
- Fabrikanttype: GW61.4-BAT-AC-G10
- Art. Nr.: 14733
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Outdoor |
| Bruikbare capaciteit: | 60 kWh |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Laadvermogen: | 55,2 kW |
| Ontlaadvermogen: | 67,5 kW |
| Communicatie: | CAN |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | Modulair zonder omvormer |
vanaf 19.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "29eeb7397faa5776bfe68589b8df727e",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe BAT60",
"item_id": "14733",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "702fff8c853d5f939e2e3b6c61e473fb",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "29eeb7397faa5776bfe68589b8df727e"
}
}
Sigen Voedingssensor TP-CT600-DH
- Fabrikanttype: Sigen Sensor TP-CT600-DH
- Art. Nr.: 14709
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | Accessoires |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "50650ef0ae6b55a697d4980fea3f72d5",
"item_brand": "",
"item_name": "Sigen Voedingssensor TP-CT600-DH",
"item_id": "14709",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "702fff8c853d5f939e2e3b6c61e473fb",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "Sigenergy",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "50650ef0ae6b55a697d4980fea3f72d5"
}
}
Sungrow PowerKeeper 12,5 kWh
- Fabrikanttype: ST050-250CF
- Art. Nr.: 15161
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Outdoor |
| Bruikbare capaciteit: | 12,48 kWh |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | CAN |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | Modulair met omvormer, Modulair zonder omvormer |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "617c70739dff5589bfd7113411acf495",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow PowerKeeper 12,5 kWh",
"item_id": "15161",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "702fff8c853d5f939e2e3b6c61e473fb",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "617c70739dff5589bfd7113411acf495"
}
}
Sungrow PowerStack ST510CS-4h
- Fabrikanttype: ST510CS-4h
- Art. Nr.: 14591
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Outdoor |
| Bruikbare capaciteit: | 514 kWh |
| Vermogen: | 125 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Laadvermogen: | 125 kW |
| Ontlaadvermogen: | 125 kW |
| Communicatie: | Ethernet |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | All-in-One |
vanaf 14.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "720e5ba161305d8e9cc0381685b633d7",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow PowerStack ST510CS-4h",
"item_id": "14591",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "702fff8c853d5f939e2e3b6c61e473fb",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "720e5ba161305d8e9cc0381685b633d7"
}
}
Sigen Voedingssensor TP-CT300-DH
- Fabrikanttype: Sigen Sensor TP-CT300-DH
- Art. Nr.: 14708
| Installatielocatie: | Indoor |
|---|---|
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | Accessoires |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7b2c04c1c73d51c7b43a7af664269772",
"item_brand": "",
"item_name": "Sigen Voedingssensor TP-CT300-DH",
"item_id": "14708",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "702fff8c853d5f939e2e3b6c61e473fb",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "Sigenergy",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7b2c04c1c73d51c7b43a7af664269772"
}
}
GoodWe BAT112 met ET 100 en STS-Box
- Art. Nr.: 14807
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Outdoor |
| Bruikbare capaciteit: | 110 kWh |
| Vermogen: | 100 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Laadvermogen: | 100 kW |
| Ontlaadvermogen: | 100 kW |
| Communicatie: | CAN |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | Modulair met omvormer |
vanaf 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "831d699cecf5551c85d2a1de18d96e46",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe BAT112 met ET 100 en STS-Box",
"item_id": "14807",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "702fff8c853d5f939e2e3b6c61e473fb",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "831d699cecf5551c85d2a1de18d96e46"
}
}
SolarEdge CSS-OD 197 kWh/50 kW
- Art. Nr.: 14832
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Outdoor |
| Bruikbare capaciteit: | 187,15 kWh |
| Vermogen: | 50 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Laadvermogen: | 50 kW |
| Ontlaadvermogen: | 50 kW |
| Communicatie: | CAN/RS485 |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | All-in-One |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "bc8dc6b70839501d8f90227fa6db05c5",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge CSS-OD 197 kWh/50 kW",
"item_id": "14832",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "702fff8c853d5f939e2e3b6c61e473fb",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "bc8dc6b70839501d8f90227fa6db05c5"
}
}
Dyness Stack 100 - 66,56 kWh
- Art. Nr.: 14295
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Indoor |
| Bruikbare capaciteit: | 63,23 kWh |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | CAN/RS485 |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | Modulair zonder omvormer |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "c5704d96b5bf5b128025441282677ade",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Stack 100 - 66,56 kWh",
"item_id": "14295",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "702fff8c853d5f939e2e3b6c61e473fb",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "Dyness",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c5704d96b5bf5b128025441282677ade"
}
}
Dyness Stack 100 - 76,80 kWh
- Art. Nr.: 14297
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Indoor |
| Bruikbare capaciteit: | 72,96 kWh |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Communicatie: | CAN/RS485 |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | Modulair zonder omvormer |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "c7be37880cef50219263822e94ef5f14",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Stack 100 - 76,80 kWh",
"item_id": "14297",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "702fff8c853d5f939e2e3b6c61e473fb",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "Dyness",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c7be37880cef50219263822e94ef5f14"
}
}







