Batterijopslag bedrijven
Expert kennis
- Vind de juiste batterijopslag
Sungrow PowerStack ST255CS-2H externe voeding
- Fabrikanttype: ST255CS-2H-V1631
- Art. Nr.: 15587
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Outdoor |
| Bruikbare capaciteit: | 255 kWh |
| Vermogen: | 125 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Laadvermogen: | 125 kW |
| Ontlaadvermogen: | 125 kW |
| Communicatie: | Ethernet |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | All-in-One |
| Modelreeks: | A0SJ3821 |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8b0b0aa7740d50b18a54f4242a39e7bd",
"item_brand": "",
"item_name": "Sungrow PowerStack ST255CS-2H externe voeding",
"item_id": "15587",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3369e224975253a2b9133790bc362a35",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8b0b0aa7740d50b18a54f4242a39e7bd"
}
}
ADS-TEC Energy PowerBooster GSS0608
- Art. Nr.: 8353
| Installatielocatie: | Outdoor |
|---|---|
| Bruikbare capaciteit: | 78,7 kWh |
| Vermogen: | 60 kW |
| Laadvermogen: | 60 kW |
| Ontlaadvermogen: | 60 kW |
| Communicatie: | Ethernet |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | All-in-One |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "bf5bc1cda057569aaa3a97fdf54c5006",
"item_brand": "",
"item_name": "ADS-TEC Energy PowerBooster GSS0608",
"item_id": "8353",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3369e224975253a2b9133790bc362a35",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "ADS-TEC Energy",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "bf5bc1cda057569aaa3a97fdf54c5006"
}
}
SolarEdge CSS-OD 102,4 kWh uitbreidingskast incl. kabelset
- Art. Nr.: 13860
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Outdoor |
| Bruikbare capaciteit: | 97,28 kWh |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Laadvermogen: | 50 kW |
| Ontlaadvermogen: | 50 kW |
| Communicatie: | CAN/RS485 |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | All-in-One, Modulair zonder omvormer |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "c4d11940f22d52c082e7a1b0e851968b",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge CSS-OD 102,4 kWh uitbreidingskast incl. kabelset",
"item_id": "13860",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3369e224975253a2b9133790bc362a35",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c4d11940f22d52c082e7a1b0e851968b"
}
}
Dyness STACK 100 Pro uitbreiding/secundaire torenkit
- Art. Nr.: 15606
| Installatielocatie: | Outdoor |
|---|---|
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | Accessoires |
vanaf 18.09.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "d91c140d95085be18298d8fa073c7d6e",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness STACK 100 Pro uitbreiding/secundaire torenkit",
"item_id": "15606",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3369e224975253a2b9133790bc362a35",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "Dyness",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d91c140d95085be18298d8fa073c7d6e"
}
}
PowerKeeper ST250CF + SH125CX - 125 kW / 250 kWh
- Fabrikanttype: ST250CF + SH125CX
- Art. Nr.: 15670
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Outdoor |
| Bruikbare capaciteit: | 249,6 kWh |
| Vermogen: | 125 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Laadvermogen: | 125 kW |
| Ontlaadvermogen: | 125 kW |
| Communicatie: | CAN |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | Modulair met omvormer |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "d9956dddea0657f1a1eddc36e82298d3",
"item_brand": "",
"item_name": "PowerKeeper ST250CF + SH125CX - 125 kW / 250 kWh",
"item_id": "15670",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3369e224975253a2b9133790bc362a35",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "Sungrow",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d9956dddea0657f1a1eddc36e82298d3"
}
}
GoodWe SEC3000C (zonder 4G)
- Fabrikanttype: SEC3000C
- Art. Nr.: 14859
| Installatielocatie: | Outdoor |
|---|---|
| Garantie: | 2 Jaar |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | Accessoires |
vanaf 03.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "e88b9fd059b1579bbde65188cc9a79b9",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe SEC3000C (zonder 4G)",
"item_id": "14859",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3369e224975253a2b9133790bc362a35",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "e88b9fd059b1579bbde65188cc9a79b9"
}
}
Sigenstack vermogenssensor TPX-CH zonder CT's
- Fabrikanttype: Sigen Sensor TPX-CH
- Art. Nr.: 14244
| Installatielocatie: | Indoor |
|---|---|
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | Accessoires |
vanaf 26.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "e9dd30c797f35b589286c0574eb7bc19",
"item_brand": "",
"item_name": "Sigenstack vermogenssensor TPX-CH zonder CT's",
"item_id": "14244",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3369e224975253a2b9133790bc362a35",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "Sigenergy",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "e9dd30c797f35b589286c0574eb7bc19"
}
}







