Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
–
my-PV digitale meter P1 interface
- Art. Nr.: 13795
| Type verwarmingssysteem: | Accessoires |
|---|---|
| Afmetingen: | 140 x 85 x 120 in mm (L x B x H) |
| Garantie: | 1 Jaar |
vanaf 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "cf7ce37d26745ee58daef1dd58e35936",
"item_brand": "",
"item_name": "my-PV digitale meter P1 interface",
"item_id": "13795",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "MYPV",
"item_category2": "Verwarmingssystemen",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "cf7ce37d26745ee58daef1dd58e35936"
}
}
Praetner stokschroef M10, 200mm
- Art. Nr.: 12179
| Soort dak: | Gegolfd ijzer, Vezelcement golfplaten |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "9166e1c386ed58e5a2b29b7917a75b90",
"item_brand": "",
"item_name": "Praetner stokschroef M10, 200mm",
"item_id": "12179",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Praetner",
"item_category2": "Onderconstructie",
"extra": {
"minPurchase": "30",
"shopware_id": "9166e1c386ed58e5a2b29b7917a75b90"
}
}
SMA EV Charger Business, stopcontact
- Fabrikanttype: EVCB-LB-3AC-10
- Art. Nr.: 8557
| Vermogen: | 22 Kilowatt |
|---|---|
| Aantal oplaadpunten: | 2 |
| Toegangscontrole: | RFID |
| AC-Fasen: | 3 |
| PV-overschotladen: | Ja |
| Laadaansluiting: | Aansluiting |
| Energiemeter: | MID-conforme meters |
| KfW (441) förderfähig: | Ja |
| BMVI förderfähig: | Nee |
| E-oplaadsysteem: | Openbaar, Overheid, Wanddoos |
vanaf 08.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "1eb5ec96efaa59f0a851925f2c9f7091",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA EV Charger Business, stopcontact",
"item_id": "8557",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EV-laadpalen",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "1eb5ec96efaa59f0a851925f2c9f7091"
}
}
SMA EV Charger 22, Kabel 7,5 m
- Art. Nr.: 6510
| Vermogen: | 22 Kilowatt |
|---|---|
| Aantal oplaadpunten: | 1 |
| Toegangscontrole: | Nee |
| AC-Fasen: | 3 |
| PV-overschotladen: | Ja |
| Laadaansluiting: | Kabel |
| Energiemeter: | MID-conforme meters |
| KfW (441) förderfähig: | Ja |
| BMVI förderfähig: | Nee |
| E-oplaadsysteem: | Prive, Wanddoos |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "5676a4cebfed5a4fb35829eb90155cbd",
"item_brand": "",
"item_name": "SMA EV Charger 22, Kabel 7,5 m",
"item_id": "6510",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EV-laadpalen",
"item_category2": "SMA",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "5676a4cebfed5a4fb35829eb90155cbd"
}
}
Solar Fabrik 475W S4 BC Volledig zwart
- Fabrikanttype: Solar Fabrik 475 W S4 BC Full Black
- Art. Nr.: 13869
| Vermogen: | 475 Watt |
|---|---|
| Efficiëntie: | 23,3 % |
| Constructietype: | Glass-glass bifacial |
| Garantie: | 30/30 Jaar |
| Afmetingen: | 1800 x 1134 x 30 mm |
| Backsheet: | Zwart |
| Kleur frame: | Zwart |
| Technologie: | xBC |
| Stekker: | MC4 |
| Sneeuwbelasting: | 5400 Pa |
| Hail weerstand: | HW4 |
| Type module: | Back-contact modules, BiFacial, Full black modules, Glass-glass zonnepanelen, Hoge prestaties modules, Transparante modules |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "68b8633c8f0f50858947da96ca89d1a5",
"item_brand": "",
"item_name": "Solar Fabrik 475W S4 BC Volledig zwart",
"item_id": "13869",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Solar Fabrik",
"item_category2": "Zonnepanelen",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "68b8633c8f0f50858947da96ca89d1a5"
}
}
SolarEdge CSS-OD 102.4 kWh/50 kW commercieel opslagsysteem
- Art. Nr.: 12650
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Outdoor |
| Bruikbare capaciteit: | 97,28 kWh |
| Vermogen: | 50 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Laadvermogen: | 50 kW |
| Ontlaadvermogen: | 50 kW |
| Communicatie: | CAN/RS485 |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | All-in-One |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "4437a1dc35d751d1aac38f1cb8ab30d1",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge CSS-OD 102.4 kWh/50 kW commercieel opslagsysteem",
"item_id": "12650",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4437a1dc35d751d1aac38f1cb8ab30d1"
}
}
SolarEdge CSS-OD 102,4 kWh uitbreidingskast incl. kabelset
- Art. Nr.: 13860
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Outdoor |
| Bruikbare capaciteit: | 97,28 kWh |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Laadvermogen: | 50 kW |
| Ontlaadvermogen: | 50 kW |
| Communicatie: | CAN/RS485 |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | All-in-One, Modulair zonder omvormer |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "c4d11940f22d52c082e7a1b0e851968b",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge CSS-OD 102,4 kWh uitbreidingskast incl. kabelset",
"item_id": "13860",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "c4d11940f22d52c082e7a1b0e851968b"
}
}
SolarEdge Home warm water controller 3 kW
- Fabrikanttype: SMRT-HOT-WTR-30-S2
- Art. Nr.: 9533
| Type verwarmingssysteem: | Accessoires |
|---|---|
| Verwarmingscapaciteit: | 3 kW |
| Afmetingen: | 240 x 110 x 375 in mm (L x B x H) |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "fbf4f7e8744b5b9b840f23af6821830f",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge Home warm water controller 3 kW",
"item_id": "9533",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Verwarmingssystemen",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "fbf4f7e8744b5b9b840f23af6821830f"
}
}
SolarEdge ONE laadstation 22 kW Pro SE-EVN22SEM-01
- Art. Nr.: 13893
| Vermogen: | 22 Kilowatt |
|---|---|
| Aantal oplaadpunten: | 1 |
| Toegangscontrole: | RFID |
| AC-Fasen: | 3 |
| PV-overschotladen: | Ja |
| Laadaansluiting: | Aansluiting |
| Energiemeter: | MID-conforme meters |
| KfW (441) förderfähig: | Ja |
| BMVI förderfähig: | Ja |
| E-oplaadsysteem: | Wanddoos |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3d15be12811550e09a450850f491118d",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge ONE laadstation 22 kW Pro SE-EVN22SEM-01",
"item_id": "13893",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EV-laadpalen",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3d15be12811550e09a450850f491118d"
}
}
SolarEdge laadstation, 22 kW, aansluiting, RFID, ME
- Fabrikanttype: SE-EVK22SRG-01
- Art. Nr.: 11218
| Vermogen: | 22 Kilowatt |
|---|---|
| Aantal oplaadpunten: | 1 |
| Toegangscontrole: | RFID |
| AC-Fasen: | 3 |
| PV-overschotladen: | Ja |
| Laadaansluiting: | Aansluiting |
| Energiemeter: | Meters die voldoen aan het ijkrecht |
| KfW (441) förderfähig: | Nee |
| BMVI förderfähig: | Nee |
| E-oplaadsysteem: | Overheid, Prive, Wanddoos |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "5f733ecf9a8055d4aeba22b9eddc8493",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge laadstation, 22 kW, aansluiting, RFID, ME ",
"item_id": "11218",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EV-laadpalen",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "5f733ecf9a8055d4aeba22b9eddc8493"
}
}
SolarEdge laadstation 22 kW, RFID, MID
- Fabrikanttype: SE-EVK22CRM-01
- Art. Nr.: 6899
| Vermogen: | 22 Kilowatt |
|---|---|
| Aantal oplaadpunten: | 1 |
| Toegangscontrole: | RFID |
| AC-Fasen: | 3 |
| PV-overschotladen: | Ja |
| Laadaansluiting: | Kabel |
| Energiemeter: | MID-conforme meters |
| KfW (441) förderfähig: | Ja |
| BMVI förderfähig: | Nee |
| E-oplaadsysteem: | Overheid, Prive, Wanddoos |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "82cd24431425568db25faefa8e897926",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge laadstation 22 kW, RFID, MID",
"item_id": "6899",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EV-laadpalen",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "82cd24431425568db25faefa8e897926"
}
}
SolarEdge ONE laadstation 22 kW SE-EVN22SE0-01
- Art. Nr.: 13892
| Vermogen: | 22 Kilowatt |
|---|---|
| Aantal oplaadpunten: | 1 |
| Toegangscontrole: | RFID |
| AC-Fasen: | 3 |
| PV-overschotladen: | Ja |
| Laadaansluiting: | Aansluiting |
| Energiemeter: | Eenvoudige digitale meting |
| KfW (441) förderfähig: | Ja |
| BMVI förderfähig: | Ja |
| E-oplaadsysteem: | Wanddoos |
vanaf 29.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "841ab4cd29e35d668b08650bc68994c6",
"item_brand": "",
"item_name": "SolarEdge ONE laadstation 22 kW SE-EVN22SE0-01",
"item_id": "13892",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "EV-laadpalen",
"item_category2": "SolarEdge",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "841ab4cd29e35d668b08650bc68994c6"
}
}







