Niederländisch
Filter
–
–
–
–
–
–
–
–
–
GoodWe Lynx D 40 kWh met GoodWe ET - GW29.9K-ET
- Art. Nr.: 12985
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Outdoor |
| Bruikbare capaciteit: | 40 kWh |
| Vermogen: | 30 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Laadvermogen: | 30 kW |
| Ontlaadvermogen: | 30 kW |
| Communicatie: | CAN |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | Modulair met omvormer |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "6045fc374c28571e9b5a5b8a1c1346c6",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe Lynx D 40 kWh met GoodWe ET - GW29.9K-ET",
"item_id": "12985",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "6045fc374c28571e9b5a5b8a1c1346c6"
}
}
GoodWe Lynx C 60 kWh Outdoor-Batterijopslag
- Fabrikanttype: GW60KWH-D-10
- Art. Nr.: 11331
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Outdoor |
| Bruikbare capaciteit: | 60 kWh |
| Vermogen: | 30 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Laadvermogen: | 30 kW |
| Ontlaadvermogen: | 30 kW |
| Communicatie: | CAN |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | Modulair zonder omvormer |
Op aanvraag
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "8bb7f48f94df50c6b7f5a1c86f2e1245",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe Lynx C 60 kWh Outdoor-Batterijopslag",
"item_id": "11331",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "8bb7f48f94df50c6b7f5a1c86f2e1245"
}
}
GoodWe Lynx C - LX C101-10
- Art. Nr.: 9402
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Indoor |
| Bruikbare capaciteit: | 101,38 kWh |
| Vermogen: | 42,24 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Laadvermogen: | 42,24 kW |
| Ontlaadvermogen: | 42,24 kW |
| Communicatie: | CAN/RS485 |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | Modulair zonder omvormer |
vanaf 29.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "f5a60f829b16594c9afcbfa5ad947a84",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe Lynx C - LX C101-10",
"item_id": "9402",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "f5a60f829b16594c9afcbfa5ad947a84"
}
}
GoodWe BAT112
- Fabrikanttype: BAH112K-06-00P
- Art. Nr.: 13739
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Outdoor |
| Bruikbare capaciteit: | 110 kWh |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Laadvermogen: | 101,3 kW |
| Ontlaadvermogen: | 123,9 kW |
| Communicatie: | CAN |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | Modulair zonder omvormer |
vanaf 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "69f0a1412b55569699fb26f6bfdee5ea",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe BAT112",
"item_id": "13739",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "69f0a1412b55569699fb26f6bfdee5ea"
}
}
GoodWe Lynx C - LX C120-10
- Art. Nr.: 9460
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Indoor |
| Bruikbare capaciteit: | 119,81 kWh |
| Vermogen: | 65,28 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Laadvermogen: | 65,28 kW |
| Ontlaadvermogen: | 65,28 kW |
| Communicatie: | CAN/RS485 |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | Modulair zonder omvormer |
vanaf 29.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "08dc1494630151e888ba1e621f705b86",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe Lynx C - LX C120-10",
"item_id": "9460",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "08dc1494630151e888ba1e621f705b86"
}
}
GoodWe Lynx C - LX C138-10
- Art. Nr.: 9461
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Indoor |
| Bruikbare capaciteit: | 138,24 kWh |
| Vermogen: | 57,60 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Laadvermogen: | 57,60 kW |
| Ontlaadvermogen: | 57,60 kW |
| Communicatie: | CAN/RS485 |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | Modulair zonder omvormer |
vanaf 29.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "15a3c81d7b5f59ffaa4800652a6abc76",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe Lynx C - LX C138-10",
"item_id": "9461",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "15a3c81d7b5f59ffaa4800652a6abc76"
}
}
GoodWe Lynx C - LX C156-10
- Art. Nr.: 9462
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Indoor |
| Bruikbare capaciteit: | 156,67 kWh |
| Vermogen: | 65,28 kW |
| Garantie: | 10 Jaar |
| Laadvermogen: | 65,28 kW |
| Ontlaadvermogen: | 65,28 kW |
| Communicatie: | CAN/RS485 |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | Modulair zonder omvormer |
vanaf 29.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b60f833a2e615925b80ccc2e523d7bab",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe Lynx C - LX C156-10",
"item_id": "9462",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b60f833a2e615925b80ccc2e523d7bab"
}
}
GoodWe ESA 125/261
- Fabrikanttype: GW125/261-ESA-LCN-G10
- Art. Nr.: 13784
| Type batterij: | LFP |
|---|---|
| Installatielocatie: | Outdoor |
| Bruikbare capaciteit: | 261 kWh |
| Vermogen: | 125 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Laadvermogen: | 125 kW |
| Ontlaadvermogen: | 125 kW |
| Communicatie: | RS485 |
| Type bedrijfsmatig opslagsysteem: | All-in-One |
vanaf 01.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "4f80924b3c0b5fefb447ebe6f7614d38",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ESA 125/261",
"item_id": "13784",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Batterijopslag bedrijven",
"item_category2": "GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "4f80924b3c0b5fefb447ebe6f7614d38"
}
}
GoodWe EV-lader HCA G2 11 kW kabel 7,5 m
- Fabrikanttype: GW11K-HCA-20
- Art. Nr.: 14143
| Vermogen: | 11 Kilowatt |
|---|---|
| Aantal oplaadpunten: | 1 |
| Toegangscontrole: | RFID |
| AC-Fasen: | 3 |
| PV-overschotladen: | Ja |
| Laadaansluiting: | Kabel |
| Energiemeter: | Geen metingen |
| KfW (441) förderfähig: | Nee |
| BMVI förderfähig: | Nee |
| E-oplaadsysteem: | Oplaadstation, Prive, Wanddoos |
vanaf 06.07.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "a1259346d18057749df4b61bf3c67906",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe EV-lader HCA G2 11 kW kabel 7,5 m",
"item_id": "14143",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "GoodWe",
"item_category2": "EV-laadpalen",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "a1259346d18057749df4b61bf3c67906"
}
}
GoodWe EV-lader HCA G2 22 kW kabel 7,5 m
- Fabrikanttype: GW22K-HCA-20
- Art. Nr.: 14145
| Vermogen: | 22 Kilowatt |
|---|---|
| Aantal oplaadpunten: | 1 |
| Toegangscontrole: | RFID |
| AC-Fasen: | 3 |
| PV-overschotladen: | Ja |
| Laadaansluiting: | Kabel |
| Energiemeter: | Geen metingen |
| KfW (441) förderfähig: | Nee |
| BMVI förderfähig: | Nee |
| E-oplaadsysteem: | Oplaadstation, Prive, Wanddoos |
vanaf 15.06.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "ce8cb048c3c65ff583474c0a3dc50385",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe EV-lader HCA G2 22 kW kabel 7,5 m",
"item_id": "14145",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "GoodWe",
"item_category2": "EV-laadpalen",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "ce8cb048c3c65ff583474c0a3dc50385"
}
}
GoodWe EV-lader, standaard voor 11/22 kW wandlaadstation
- Fabrikanttype: SIB0500-00-00P
- Art. Nr.: 9160
| E-oplaadsysteem: | Accessoires, Prive, Wanddoos |
|---|
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "d832d4b8361a56fdadc19c1abdde398e",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe EV-lader, standaard voor 11/22 kW wandlaadstation",
"item_id": "9160",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "GoodWe",
"item_category2": "EV-laadpalen",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "d832d4b8361a56fdadc19c1abdde398e"
}
}
JinkoSolar JKM475N-48QL6-DV
- Fabrikanttype: JKM475N-48QL6-DV
- Art. Nr.: 14458
| Vermogen: | 475 Watt |
|---|---|
| Efficiëntie: | 23,77 % |
| Constructietype: | Glass-glass |
| Garantie: | 15/30 Jaar |
| Afmetingen: | 1762 × 1134 × 30 mm |
| Backsheet: | Wit |
| Kleur frame: | Zilver |
| Technologie: | TOPCon |
| Stekker: | MC4 |
| Sneeuwbelasting: | 6000 pa |
| Windbelasting: | 4000 pa |
| Hail weerstand: | HW3 |
| Type module: | Glass-glass zonnepanelen, TOPCon modules |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "76eb3e57c67b5487ad986b932bd129c1",
"item_brand": "",
"item_name": "JinkoSolar JKM475N-48QL6-DV",
"item_id": "14458",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "3db4c51160e8574f88b20e8e410ca0ac",
"item_list_name": "",
"item_category": "Jinko",
"item_category2": "Zonnepanelen",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "76eb3e57c67b5487ad986b932bd129c1"
}
}







