Sungrow SG350HX-V115
| Fabrikanttype: | SG350HX-V115 |
|---|---|
| Fabrikant art. nr.: | ASG01758 |
| Art. Nr.: | 12197 |
| Stuks per verpakkingseenheid: |
| Fasen: | 3 |
| Type omvormer: | PV omvormer, Project omvormer |
| MPP-Tracker: | 12 |
| AC-stroom: | 350 kW |
| Garantie: | 5 Jaar |
| Communicatie: | RS485 / PLC, WiFi und Ethernet optional |
| Spanningsbereik: | 500-1500 Volt |
- Projectartikelen
- TIP
- Resterende hoeveelheid
Sungrow SG350HX – de perfecte Omvormer voor uw projecten
Garantieverlengingen met de volgende gegevens:
Bedrijfsgegevens (adres, btw-nummer en contactpersoon)
Omvormer-type serienummer van de Omvormer Duur van de garantieverlenging
Direct aanvragen via servicecommercialdistribution@sungrow-emea.com.
Productvoordelen
- Status-LED
- Ingangsspanningsbereik van 500-1500 V
- Hoog rendement tot 98,8 %
- Intelligente luchtkoeling
- DC-overspanningsbeveiliging type 2
- AC-overspanningsbeveiliging type 2
- PID-herstel
- Intelligente stringstroombewaking zonder zekeringen
- Compatibel met bifaciale modules
- Q at night - functie
- 24-uurs realtime AC- en DC-isolatiebewaking
- 40 A per MPPT, compatibel met modules van 500 Wp+
Productkenmerken Sungrow SG350HX
- 350 kVA vermogen, driefasig
- Alleen gecertificeerd voor middenspanning 4110 & 4220!
- 12 MPP-trackers 500-1500 V nominaal
- 2 MC4-EV02 (max. 6 mm²) ingangen per MPPT
- 1 x RS485
- Webserver via optionele WiFi- of Ethernet-stick
- Afmetingen: 1136 x 870 x 361 mm