SolarEdge SE66.6K-RW00IBNM4 palletaanbieding: 10 stuks
| Fabrikant art. nr.: | SE66.6K-RW00IBNM4 |
|---|---|
| Art. Nr.: | 14050 |
| Fasen: | 3 |
| Type omvormer: | PV omvormer, Project omvormer |
| AC-stroom: | 66,6 kW |
| Garantie: | 12 Jaar |
| Communicatie: | 2 x RS485, Ethernet |
Prijzen zijn alleen zichtbaar voor zakelijke klanten na succesvolle registratie.
Op aanvraag
Productnummer:
14050
Beschrijving
De SolarEdge SE66.6K met innovatieve voorafgaande inbedrijfstelling
3-fasen SolarEdge omvormer met Synergie technologie, met een vermogen tot 100 kW en aansluiting op het laagspanningsnet. Het omvormerconcept is gebaseerd op kleine en eenvoudig te installeren primaire en secundaire apparaten. Deze kunnen met een minimale benodigde ruimte aan de muur worden gemonteerd. Voor de montage zijn slechts 2 personen nodig. De nieuwe serie Synergie apparaten biedt bovendien de mogelijkheid tot voorafgaande inbedrijfstelling. Dit maakt de oplevering van afzonderlijke bouwfasen met name voor EPC's nog eenvoudiger.
Productvoordelen:
- Weinig montage- en installatiewerk
- Lagere BoS-kosten
- 12 jaar standaardgarantie op de omvormer
- Geïntegreerde SafeDC en boogdetectie
- Europees gewogen rendement: 98 %
- Aansluitingen voor radiografische ontvangers
- Communicatie: 2 x RS485, Ethernet (LAN), of optioneel: WiFi of mobiele communicatie
Producteigenschappen SolarEdge SE66.6K
- Nominaal AC-vermogen: 66,6 kVA
- Max. DC-vermogen: 100 kWp (bij STC)
- AC-spanningsniveau: laagspanningsnet
- DC-overspanningsbeveiliging: type II geïntegreerd
- DC-aansluiting omvormer/synergie eenheid: 8/4 MC4-paren
- Beschermingsklasse: IP65
- Standaardgarantie van 12 jaar
- Afmetingen synergie units: 558 x 328 x 273 mm
- Gewicht synergie units: 32 kg
- Aantal synergie units: 2
- Afmetingen manager unit: 360 x 560 x 295 mm