SolarEdge SE33.3K-M4 palletaanbieding: 16 stuks
Art. Nr.: 14048
Fasen: 3
Type omvormer: PV omvormer, Project omvormer
AC-stroom: 33,3 kW
Garantie: 12 Jaar
Prijzen zijn alleen zichtbaar voor zakelijke klanten na succesvolle registratie.
Productnummer: 14048
Productnummer: 14048
  • Tech tip
Beschrijving
SolarEdge SE33.3K-M4 3-fasen PV-omvormers voor optimizers
Garantieverlengingen kunnen hier worden aangeschaft.
Productvoordelen:
  • Omvormer speciaal ontworpen voor SolarEdge optimizers
  • Nominale DC-spanning 750 Vdc
  • Zeer hoog rendement tot 98,3 %
  • Aansluitingen voor centralisatieontvangers
  • Optioneel: WiFi, ZigBee gateway of GSM
Producteigenschappen:
  • Vermogen 33,3 kVA, 3-fasen
  • 4 paar MC4-ingangen
  • Ethernet RJ45 of draadloos met ANT-ZBWIFI-KIT
  • Beschermingsklasse: IP65
  • Standaardgarantie: 12 jaar
  • Afmetingen: 540 x 315 x 260 mm (H x B x D)