Accu- / Batterijpakketten
Filter
| Inverter: | Solis S6 3P-Hybrid - 6 kW |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Dyness Tower TP7 mit 7,296 kWh |
| Nettocapaciteit: | 7,296 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "36ec3266ce6a5f50b5fd46560fe7e4eb",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Tower Pro TP7 met 7.296 kWh met Dyness S6 3P-Hybrid - 6 kW",
"item_id": "14908",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Dyness and Solis",
"item_category2": "Accu- / Batterijpakketten",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "36ec3266ce6a5f50b5fd46560fe7e4eb"
}
}
Kostal Plenticore G3 L 15-20 kW & LG RESU FLEX 17.2
- Art. Nr.: 14897
| Inverter: | Kostal Plenticore G3 L 15-20 kW |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | LG RESU FLEX 17.2 |
| Nettocapaciteit: | 17,2 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "3ea9058b75095b0bb1cfd6fb6cd069de",
"item_brand": "",
"item_name": "Kostal Plenticore G3 L 15-20 kW & LG RESU FLEX 17.2",
"item_id": "14897",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "LG Energy Solution and Kostal",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "3ea9058b75095b0bb1cfd6fb6cd069de"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo Gen24 10.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Fronius Reserva Pro 12 |
| Nettocapaciteit: | 11,9 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Fronius DC Überspannungsschutz Set Typ I+II |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
vanaf 29.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "54abfe852840501391c9636217c432d7",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius Symo GEN24 10.0 Plus met Reserva Pro 12 en DC-overspanningsbeveiliging",
"item_id": "15130",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "Fronius and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "54abfe852840501391c9636217c432d7"
}
}
Dyness Toren Pro TP11 met GoodWe ET Plus 16A - GW6.5KN-ET
- Art. Nr.: 15434
| Inverter: | GoodWe ET Plus 16A - GW6.5KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Dyness Tower Pro TP11 |
| Nettocapaciteit: | 10,9 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "57a98152c09f5583b9c974fa89694ad5",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Toren Pro TP11 met GoodWe ET Plus 16A - GW6.5KN-ET",
"item_id": "15434",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "Speciale aanbiedingen",
"item_category3": "Dyness and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "57a98152c09f5583b9c974fa89694ad5"
}
}
Kostal Plenticore G3 M 8,5-12,5 kW & LG RESU FLEX 17,2
- Art. Nr.: 14898
| Inverter: | Kostal Plenticore G3 M 8.5-12.5 kW |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | LG RESU FLEX 17.2 |
| Nettocapaciteit: | 17,2 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "5d845427ae1d569c85d4e7be44497391",
"item_brand": "",
"item_name": "Kostal Plenticore G3 M 8,5-12,5 kW & LG RESU FLEX 17,2",
"item_id": "14898",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "LG Energy Solution and Kostal",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "5d845427ae1d569c85d4e7be44497391"
}
}
Kostal Plenticore G3 S 4-7 kW & LG RESU FLEX 8.6
- Art. Nr.: 14899
| Inverter: | Kostal Plenticore G3 S 4-7 kW |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | LG RESU FLEX 8.6 |
| Nettocapaciteit: | 8,6 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "5e10dc4596985756a27d8810ced60b3d",
"item_brand": "",
"item_name": "Kostal Plenticore G3 S 4-7 kW & LG RESU FLEX 8.6",
"item_id": "14899",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "LG Energy Solution and Kostal",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "5e10dc4596985756a27d8810ced60b3d"
}
}
Kostal Plenticore plus 10 G2 & LG RESU FLEX 17.2
- Art. Nr.: 14901
| Inverter: | Kostal Plenticore plus 10 G2 |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | LG RESU FLEX 17.2 |
| Nettocapaciteit: | 17,2 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "6f37f6cd714155f6bdf97273963d3d18",
"item_brand": "",
"item_name": "Kostal Plenticore plus 10 G2 & LG RESU FLEX 17.2",
"item_id": "14901",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "LG Energy Solution and Kostal",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "6f37f6cd714155f6bdf97273963d3d18"
}
}
GoodWe ET Plus 16A - GW5KN-ET & LG RESU FLEX 8.6
- Art. Nr.: 14893
| Inverter: | GoodWe ET Plus 16A - GW5KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | LG RESU FLEX 8.6 |
| Nettocapaciteit: | 8,6 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "7c88537f448f5cd09ebf0e0a021b682b",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe ET Plus 16A - GW5KN-ET & LG RESU FLEX 8.6",
"item_id": "14893",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "LG Energy Solution and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "7c88537f448f5cd09ebf0e0a021b682b"
}
}
| Inverter: | GoodWe ET Plus 16A - GW10KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Dyness Tower Pro TP11 |
| Nettocapaciteit: | 10,9 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "800dfa48d2f3577e8d1bb41b84883c6f",
"item_brand": "",
"item_name": "Dyness Toren Pro TP11 met Dyness & GoodWe ET Plus 16A - GW10KN-ET",
"item_id": "15415",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "Speciale aanbiedingen",
"item_category3": "Dyness and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "800dfa48d2f3577e8d1bb41b84883c6f"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo Gen24 6.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Fronius Reserva Pro 12 |
| Nettocapaciteit: | 11,9 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Fronius DC Überspannungsschutz Set Typ I+II |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
vanaf 29.05.2026
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "970c3e2b9fa252559629eb5f223fd0ce",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius Symo GEN24 6.0 Plus met Reserva Pro 12 en DC-overspanningsbeveiliging",
"item_id": "15129",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "Fronius and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "970c3e2b9fa252559629eb5f223fd0ce"
}
}
| Inverter: | Fronius Symo Gen24 5.0 Plus |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | Fronius Reserva 6.3 |
| Nettocapaciteit: | 6,31 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Toebehoren: | Fronius DC Überspannungsschutz Set Typ I+II |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Langere levertijd. Min. 1 maand
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "97faa9e71b1e57f88b6fb417f44931d4",
"item_brand": "",
"item_name": "Fronius Symo GEN24 5.0 Plus met Reserva 6.3 en DC-overspanningsbeveiliging",
"item_id": "15133",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "Fronius and Fronius",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "97faa9e71b1e57f88b6fb417f44931d4"
}
}
GoodWe Lynx D 10 kWh met GoodWe ET Plus 16A - GW6.5KN-ET
- Art. Nr.: 15605
| Inverter: | GW6.5KN-ET |
|---|---|
| Phases: | 3 |
| Solar battery: | LX D5.0-10 |
| Nettocapaciteit: | 10 kWh |
| Type batterij: | Hoog-voltage lithium-ijzerfosfaat |
| Package type: | 3-fase, Hoog voltage accu, Zon accupakketten |
Voorradig
Please get in touch with your personal contact person to find out the price of the product. You can find the contact details of your contact person in your customer account.
{
"id": "b01c121de5c45a08a314ace8036f0d21",
"item_brand": "",
"item_name": "GoodWe Lynx D 10 kWh met GoodWe ET Plus 16A - GW6.5KN-ET",
"item_id": "15605",
"currency": "EUR",
"item_variant": "",
"price": "on_request",
"item_list_id": "97e32e70e32a5d818be64b5f4921bb0e",
"item_list_name": "",
"item_category": "Accu- / Batterijpakketten",
"item_category2": "GoodWe and GoodWe",
"extra": {
"minPurchase": "1",
"shopware_id": "b01c121de5c45a08a314ace8036f0d21"
}
}







