SolarEdge SE3680H-BEN4 + 10 SolarEdge optimizers S440-1GM4MRM 490 Watt
| Art. Nr.: | 14332 |
|---|---|
| Fasen: | 1 |
| AC-stroom: | 3,68 kW |
| Garantie: | 12-25 Jaar |
| Communicatie: | Ethernet, RS485 |
Prijzen zijn alleen zichtbaar voor zakelijke klanten na succesvolle registratie.
Voorradig
Productnummer:
14332
Beschrijving
SolarEdge SE3680H-BEN4 1-fase PV-omvormer + SolarEdge S440 optimizers
Productvoordelen SolarEdge SE3680H-BEN4:
- Omvormer uitsluitend ontworpen voor SolarEdge optimizers
- Nominale DC-spanning 380 Vdc
- Zeer hoog rendement tot 99,2 %
- Aansluitingen voor centralisatieontvangers
- Optioneel: WiFi, ZigBee gateway of GSM
Producteigenschappen SolarEdge SE3680H-BEN4:
- Vermogen: 3,68 kVA, 1-fase
- 1 paar MC4-ingangen
- Interfaces: Ethernet RJ45, RS485
- Beschermingsklasse: IP65
- Standaardgarantie: 12 jaar
- Afmetingen: 280 x 370 x 142 mm (H x B x D)
- Gewicht: 7,8 kg
Productvoordelen SolarEdge S440 optimizers:
- Maximaal vermogen op module niveau
- Niet de hele string wordt beïnvloed door schaduw
- Continue MPP-tracking
- Monitoring op module basis mogelijk
- Meer vermogen bij schaduw en verschillende oriëntaties
- Modules van verschillende vermogensklassen kunnen zonder vermogensverlies worden gecombineerd
- Detecteert afwijkend gedrag van PV-connectoren, voorkomt mogelijke veiligheidsproblemen
Producteigenschappen S440 optimizers:
- MPPT-werkingsbereik 8 - 60 V
- Modules tot 490 Watt
- 15 A max. kortsluitstroom